ATELIÉR Klein

Projekty

RD Arcane

RD Brugal

RD Caroni

RD Jivno

Rekreační sídlo a vinné sklepy

RD Vinci Interiéry

RD Vicolo Interiéry

RD Tesoro Interiéry

RD Artrium Interiéry

RD Vinci

RD Vicolo

RD Tesoro

RD Atrium

Návrh fasády výrobního areálu

Interiér RD Včelná

RD Čebín

Interiér RD Dobrá Voda u Českých Budějovic

RD Rožnov

RD Rudolfov

RD Velešín

RD Včelná 2

RD Včelná

RD Sluneční čtvrť

RD Příbram

RD Hradištko pod Medníkem

RD Čebín

RD Stromovka

RD Mokré

RD Hořejší

RD Dobrá Voda u Českých Budějovic

ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ

Stěžejní prací a specializací našeho atelieru jsou návrhy nízkoenergetických  a pasivních domů. Před samotným projektem s klientem před realizací a návrhem důkladně probereme jaké jsou možnosti návrhu domu včetně technologií k dosažení maximálních  úspor. Po vypracování studie a dokumentace pro stavební povolení zajišťujeme také dokumentaci k dotačnímu programu Nová zelená úsporám.

Kromě novostaveb nízkoenergetických a pasivních domů se také zabýváme rekonstrukcemi stávajících domů s důrazem na zlepšení tepelně technických vlastností domu.  U rekonstrukcí posoudíme stávající konstrukce a navrhneme opatření stavební a technologické  k dosažení maximálních úspor po dokončení realizace rekonstrukce domu. Pro rekonstrukce rodinných domů a některých bytových domů  zajistíme také vyřízení dotace dotačního programu Nová zelená úsporám.

Více informace o energetickém poradenství naleznete na našich specializovaných webových stránkách  admin-ajax.php

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM  

Cílem Programu je zlepšení stavu životního prostředí snížením emisí skleníkových plynů prostřednictvím snížení energetické náročnosti budov a podpory výstavby domů s velmi nízkou energetickou náročností a efektivním využitím zdrojů energie.

Dotační program se zaměřuje na tyto kategorie:

  • Zateplení stávajících domu
  • Stavba pasivních domů
  • Výměna zdroje na vytápění
  • Instalace solárních kolektorů
  • Instalace rekuperační jednotky

Máme bohaté zkušenosti s programem Nová zelená úsporám.  Od prvního vyhlášení  zelené úsporám jsme zvládli vyřídit více jak sto projektů s kladným vyřízením a vyplacením dotace ve všech dotačních kategorií programu.

Více informací a postup pro vyřízení dotace na www.penb-audit.cz

Průkazy energetické náročnosti budov – PENB

Nabízíme zpracování průkazu energetické náročnosti budovy v nejkratší možné době a v nejlepší kvalitě. Máme bohaté a zkušenosti z mnoha realizací a projektů v oblasti energetiky. S klientem prokonzultujeme stávající vyhodnocení domu a jsme schopni v případě zájmu navrhnout úsporná opatření.

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) slouží pro jednoduché a jasné zhodnocení budovy z hlediska její energetické náročnosti. Umožňuje jednoduché srovnání budov z hlediska nároků na energie (a tedy i nákladů) potřebných pro provoz. Může sloužit jak stávajícím majitelům a uživatelům objektu, tak i realitním kancelářím a zájemcům o koupi či pronájem domu, jako jeden z nástrojů pro stanovení výše kupní ceny nebo nájmu. Energetický průkaz se zpracovává pro rodinné i bytové domy i pro budovy v sektoru služeb a výroby.

Více informací  o povinnosti  PENB a jeho zpracování na www.penb-audit.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace