Hudba

Dům ČB - rekonstrukce, přístavba

Předmětem návrhu jsou stavební úpravy stávajícího rodinného domu ve vilové čtvrti (stará zástavba) Rožnov, ulice Bohdana Kafky. Stávající rodinný dům byl postaven v 70. letech minulého století. Původní rodinný dům má technické podlažá s garáží a v 1.NP byt 3+1 a v 2.NP identický byt 3+1. Objekt rodinného domu má obdélníkový půdorya s přístavbou schodiště v severní části, zatřešení celeho objetu je pomocí sedlové střechy s velmi názkým sklonem (téměř plochá střecha se sklonem 30 st.).

Nový návrh obsahuje stavební úpravy celého RD přízemí (technického podlaží) a je upraveno tak, aby mohlo být využíváno jako zázemí k bytovým jednotkám (herna, zahradní kuchyně, relax zóna…..), dále je navržené nové konstrukční řešení schodiště do bytových jednotek, aby se lépe odděliy bytové jednotky z požárního hlediska a získalo se více prostoru na uživatelsky lepší dispoziční řešení bytovách jednotek. Součástí je i nové řešení vzhledu a fasády celého RD.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.