Hudba

RD Příbram

Autor: Ing. arch. Jan Klein, Ing. arch. Jakub Pubal
Rok: 2014
Místo: Příbram
Zastavěná plocha domu: 134 m2
Dotace: 400 000,- Kč

Rodinný dům je navržen jako jednopodlažní se šikmou střechou s krytým parkovacím stáním na pozemku. Z prostorového a architektonického hlediska se jedná o kompaktní hmotu obdélného tvaru. Dům je umístěn do severozápadní části pozemku. Dispozičně je dům navržen jako 4+kk. Krytý vstup do objektu se nachází na severní fasádě domu. Na vstup navazuje zádveří. Na zádveří navazuje hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem. Obytný prostor je orientován do zahrady, a to na jih. Místnost je propojena s exteriérem venkovní terasou. Z obývacího pokoje se vstupuje do dětských pokojů, které jsou orientovány na východ. Na obývací pokoj dále navazuje ložnice s koupelnou. Orientovány jsou na západní stranu pozemku. Základním převažujícím materiálem domu je bílá omítka. Terasy a ochozí chodníky jsou navrženy z velkoformátové venkovní dlažby světle šedé barvy. Konstrukce krytého stání a markýzy je navržena jako dřevěná.

Rodinný dům bude vyzděn z vápenopískových cihel a bude zateplen kontaktním zateplovacím systémem s ohledem na pasivní standart výstavby. Strop jsou navrženy železobetonové trámečkové vložkové.

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.