Hudba

Návrhy a studie rodinných domů

Návrhy a studie rodinných domů s důrazem na NÍZKOENERGETICKÉ A PASIVNÍ RD

Vytváříme projekty rodinných a bytových domů. Kromě standardních řešeních dle současného trendu ve stavebnictví klademe důraz i na NÍZKOENERGETICKÝ a PASIVNÍ STANDARD. Zároveň tvoříme komerční objekty, veřejné budovy i rekreační sídla. Projekt začínáme na dobře připravené studii, kde zákazník dostane kompletní představu, jak bude dům vypadat a dokonce se v něm může virtuálně projít. Následuje stavební projekt vč. statického řešení, požárního řešení, TZB (elektrotechnika, vytápění, zdravotechn. instalace, plyn, vzduchotechnika),  PENB – průkaz energet. náročnosti budovy, interiér design.

Máme bohaté zkušenosti s dotačním programem Nová zelená úsporám. Díky tomuto programu jsme dopomohli již několika spokojeným investorům vyřídit dotaci na stavbu vlastního pasivního rodinného domu.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.